Pričetek: Sobota, 13.11.2021, ob 19:00
Lokacija: Stolp Škrlovec

Goli oder [mednarodni impro festival]

predstava

Mednarodni impro festival v Ljubljani in Kranju

Sobota, 13. 11. 2021, ob 19h

Stolp Škrlovec 

 

Letošnji november spet prinaša mednarodni impro festival Goli oder. Predstave se bodo odvile na lokacijah v Ljubljani in v Kranju med 10. in 14. 11. 
 
V sobnoto, 13. 11., vabljeni v Layerjevo hišo, direktno v dvorano Stolpa Škrlovec, kjer si ob 19h lahko ogledate predstavo 500 sekund, ob 21h pa solo šov Padalo z velemojstrom improvizacije, Jacobom Baniganom.
Obe predstavi bosta potekali v angleščini.
Cena vstopnice za eno predstavo je 5€, za obe predstavi pa 7€.
Karte lahko kupite eno uro pred predstavo v Layerjevi hiši.
 
Zelo resno in brez heca bomo upoštevali PCT in druge covid ukrepe.
 
 
_._._:_._._
 
15. Goli oder, mednarodni festival improvizacijskega gledališča // 15th Naked Stage, International Festival of Improvisational Theatre
10 - 14 November
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana // Old Power Station - Elektro Ljubljana & Layerjeva hiša Kranj // Layer House Kranj
 
9 predstav, 5 delavnic, 42 nastopajočih iz devetih držav (Slovenija, Poljska, Irska, Grčija, Hrvaška, Italija, Madžarska, Kanada, Portugalska) // 9 performances, 5 workshops, 42 perfomers from 9 countries (Slovenia, Poland, Ireland, Greece, Croatia, Italy, Hungary, Canada, Portugal)
 
Program
10. 11. (Ljubljana)
+ 19:00 Posebna izdaja // Special Edition (Zlatko Kaučič, Eduardo Raon, Giorgia Belotti, Luke Thomas Dunne, Tomaž Lapajne Dekleva, Andreja Rauch Podrzavnik)
+ 21:00 Midva med nama: Improviser's Cut // Us Two Between Us: Improviser's Cut (Luka Piletič, Sara Šoukal, Rok Zalokar)
11. 11. (Ljubljana)
+ 19:00 Glasovi // Voices (ImproŠke)
+ 21:00 Čevlji na izbiro // Choose Your Shoes (BE, Goran Završnik)
12. 11. (Ljubljana)
+ 19:00 Komadi iz bekstejđa // Backstage Pieces (ekipa Za crknt)
+ 21:00 Napev // Tune (Kasia Chmara, Órla Mc Govern, Niceol Blue)
13. 11. (Kranj)
+ 19:00 500 sekund // 500 Seconds (IGLU, KUD Kiks, Elvira Lingris, Órla Mc Govern, Andraž Gartner)
+ 21:00 Padalo // Parachute (Jacob Banigan, Goran Završnik)
14. 11. (Ljubljana)
+ 17:00 Improvokacije S2E4 // Improvocation S2E4 (Gorazd Pakozdi, Billy Kissa, Radharani Pernarčič, Jacob Banigan, Nikolina Komljenović, Kasia Chmara)
 
_._:_._
 
Festivalske delavnice
11. 11.
+ 15:00 - 18:00 Órla Mc Govern: Po sledeh pripovedovanja
12. 11. 
+ 15:00 - 18:00 Billy Kissa: Majceni gromozanski liki (zaključena delavnica za ŠILA dijake)
13. 11. 
+ 10:30 - 13:30 Kasia Chmara: Začuti me (zaključena delavnica za ŠILA mentorje)
+ 11:00 - 15:00 Jacob Banigan: Oseba po imenu Vili (zaključena delavnica za KUD Kiks)
14. 11. 
+ 10:30 - 13:30 Billy Kissa: Majceni gromozanski liki